Parashikimi i motit, mësoni si pritet të jetë sot

Publikuar tek: aktualitet, më 06:16 17-05-2018 Parashikimi i motit, mësoni si pritet të jetë sot foto ilustruese

Dita e enjte do të jetë me mot të kthjellët dhe me vranësira kalimtare. 

Sipas sinoptikanëve të Shërbimit Metrologjik Ushtarak, e enjtja sjell edhe temperatura më të larta se ditët që lamë pas. Temperaturat pritet të shkojnë nga 10 gradë në vlerat e tyre minimale, në zonat malore deri në 26 gradë në vlerat e tyre maksimale, në zonat bregdetare.

Kjo javë do të mbyllet me mot të paqëndrueshëm, pasi reshjet e shiut do të vijojnë të jenë të pranishme në ditët në vijim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Operacion i befasishëm në mesnatë, policia mësyn në lagjen “5 Maji” dhe arreston 2 persona
Tenton të futet në Gjermani, shqiptari e pëson keq, ajo që i gjejnë në pasaportë e “fundos” »
Article Logic
Execution time: 0.017337083816528
array(1) { ["section"]=> string(55) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-pritet-te-jete-sot-121047" }