Parashikimi i motit, mësoni si pritet të jetë sot

Publikuar tek: aktualitet, më 06:26 11-10-2018 Parashikimi i motit, mësoni si pritet të jetë sot

Paraditja vijon sot me kthjellime në Veri dhe Qendër por kthjellime dhe vranësira të shpeshta do të ketë në Jug-Juglindje. Pasditja mbetet me kthjellime në Ultësirën Perëndimore ndërsa shtohen vranësirat në zonat Lindore.

Sipas Meteoalb era do të fryjë me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi Verilindor, ndërsa në det vijon dallgëzim 2 ballë.

Temperaturat e ajrit mbeten konstante në mëgjes dhe mesditë duke luhatur ekstremumet termike nga 6 në 28 gradë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Elbasani 2 ditë me ndërprerje energjie të detyruar, OSHEE publikon ORARET
‘Kush janë njerëzit tanë?’, ish deputeti tregon historinë: Çfarë tha Fatos Nano kur u arrestua një... »
Article Logic
Execution time: 0.025579214096069
array(1) { ["section"]=> string(55) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-pritet-te-jete-sot-137369" }