Parasja e fshehur në Shqipëri do t’ju lërë pa “fjalë”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:25 20-09-2017 Parasja e fshehur në Shqipëri do t’ju lërë pa “fjalë”

Nga kjo ndërtesë e shkatërruar, nëpërmjet dritares së saj është përcjellë kjo panoramë e mrekullueshme e ishullit të Sazanit.

Për të mbërritur aty duhen bërë rreth 140 kilometra nga Tirana, për të parë sikur vetëm njëherë këtë pamje kaq çlodhëse dhe inspiruese.

“Porti i vogël fotografuar nga brenda një ndërtese të shkatërruar në ishullin e Sazanit, 140 kilometra në jugperëndim të kryeqytetit shqiptar, Tiranës”. (Foto AP/Hektor Pustina)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023030996322632
array(1) { ["section"]=> string(57) "parasja-e-fshehur-ne-shqiperi-do-t-ju-lere-pa-fjale-93048" }