Paris Hilton fotografohet me multimilionerin 34 vjecar nga Zvicra, i dashuri i ri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:12 09-06-2015 Paris Hilton fotografohet me multimilionerin 34 vjecar nga Zvicra, i dashuri i ri

Paris Hilton sërish bëhet objekt i paparazzeve dhe mediave rozë në Britani.

Ajo ka qenë së fundmi në ishullin Formentera në Spanjë dhe është fotografuar një burrë misterioz në ishull, madje duke bërë plazh. Mediat në Britani spekulojnë duke deklaruar se ai është multimilioneri 34 vjecar Hans Thomas Gross, dhe është nga Zvicra. Daily Mail raporton se ata të dy janë njohur gjatë festivalit të Kanës në maj të këtij viti, dhe lidhja e tyre është bërë shumë shpejt shumë e afërt. Pavarësisht se nuk dihet se sa do të zgjasë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023852825164795
array(1) { ["section"]=> string(86) "paris-hilton-fotografohet-me-multimilionerin-34-vjecar-nga-zvicra-i-dashuri-i-ri-13133" }