Parisi uron në SHQIP nga Harku i Triumfit, Rama entuziast e fotografon dhe publikon këtë moment

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:54 01-01-2017 Parisi uron në SHQIP nga Harku i Triumfit, Rama entuziast e fotografon dhe publikon këtë moment

Parisi uron shqip. Nga Harku i Triumfit, është shkruar në shqip “Gëzuar Vitin e Ri” gjë që ka emocionuar të gjithë shqiptarët.

Kryeministri Edi Rama s’ka lënë të shkojë ky moment, ka shkrepur një foto nga transmetimi i drejtpërdrejtë dhe këtë e ka ndarë për mijëra ndjekësit e tij në rrjetin social, bashkangjitur me një buzëqeshje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Babagjysh mos ardhsh kurrë...
Ky është mesazhi më i çuditshëm që mund të keni lexuar në murin e Kryeministrisë »
Article Logic
Execution time: 0.021006107330322
array(1) { ["section"]=> string(100) "parisi-uron-ne-shqip-nga-harku-i-triumfit-rama-entuziast-e-fotografon-dhe-publikon-kete-moment-64384" }