Pas 8 vitesh martesë zbulohen fotot e ministrit Saimir Tahiri, do surprizoheni me të ftuarit të dasmën e tij (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:23 07-03-2017 Pas 8 vitesh martesë zbulohen fotot e ministrit Saimir Tahiri, do surprizoheni me të ftuarit të dasmën e tij (FOTOT)

Pas 8  vitesh martesë janë publikuar disa foto të ministrit Saimir Tahiri me bashkëshorten e tij.

Ajo që surprizon janë të ftuarit në ceremoninë e martesës, sot personalitete që janë në qeveri.

Mes tyre janë figura të njohura të opozitës së atëhershme, kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama, kryetarja e grupit parlamentar socialist, Valentina Leskaj, sekretarin organizativ në atë kohë, Blendi Klosi dhe bashkëshortja e tij Nora, zëdhënësja e PS-së, Mimi Kodheli, kryetari i Asamblesë së PS-së, Gramoz Ruçi, etj.

Por edhe të pranishëm të tjerë si deputetët Arta Dade, Ermelinda Meksi, Kastriot Islami, Taulant Balla me bashkëshorten e tij, Namik Dokle.

Mes të ftuarve, në dasmën e ministrit Tahiri ka qenë edhe bashkëshortja e kryetarit të bashkisë, Erion Veliaj, Ajola Xoxa.

Më poshtë janë fotot gjatë ceremonisë së martesës së Tahirit të publikuara nga GSH.

saffrb.jpgsaffgfvb.jpgsaaaaaaaa.jpgs.jpgsnfb.jpgsfvfed.jpgsfgb_ngf.jpgsdfbfcb_g.jpgsddddddddddddd.jpgsdddddddddd.jpgsdd.jpgsd.jpgsaggtn.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022762060165405
array(1) { ["section"]=> string(119) "pas-8-vitesh-martese-zbulohen-fotot-e-ministrit-saimir-tahiri-do-surprizoheni-me-te-ftuarit-te-dasmen-e-tij-fotot-71110" }