Pas aksidentit të frikshëm automobilistik deputeti shqiptar ngrihet në këmbë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:34 17-08-2017 Pas aksidentit të frikshëm automobilistik deputeti shqiptar ngrihet në këmbë

Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë pas aksidentit të rëndë që gati sa nuk i mori jetën tashmë duket s’e është shëruar plotësisht dhe ka nisur rutinën e zakonshme.

Bëhet fjalë për deputetin Eduart Ndocaj i cili disa ditë më parë pësoi një aksident të frikshëm automobilistik. Këto ditë Ndocaj duket në gjendje të mirë fizike dhe ka nisur të lëvizë në këmbë nëpër Itali.

dfgdgdfgdfgdfg.jpghgdfhdfhdfhdfh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068099498748779
array(1) { ["section"]=> string(82) "pas-aksidentit-te-frikshem-automobilistik-deputeti-shqiptar-ngrihet-ne-kembe-89390" }