Pas arritjes së marrëveshjes, shikoni si u thotë Rama shqiptarëve sot “mirëmëngjes!”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:32 18-05-2017 Pas arritjes së marrëveshjes, shikoni si u thotë Rama shqiptarëve sot “mirëmëngjes!”

Mbrëmë ka qenë një natë e gjatë për liderin e mazhorancës, Edi Rama dhe atë të opozitës Lulzim Basha.

Mes tyre tashmë ka një marrëveshje, referuar propozimit të paketës McAllister+, e përbërë nga 20 pika.

Por, pavarësisht ditës së ngarkuar, kryeministri Rama u thotë si çdo ditë shqiptarëve “mirëmëngjes”, me imazhin e bulevardit të ri të Tiranës.

“Mirëmëngjes! Ju uroj një ditë të mbarë me këtë foto të Bulevardit të ri të Tiranës më 2015 dhe sot. Ende ka shumë për të bërë për Tiranën që duam por shumë ka për të humbur nëse ndalemi sot. Prandaj do të jemi më shumë se kurrë më parë sot në 18:00 tek Piramida”, shkruan Rama. 

 

18485575_10154759215251523_7606339400072947187_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18717694282532
array(1) { ["section"]=> string(86) "pas-arritjes-se-marreveshjes-shikoni-si-u-thote-rama-shqiptareve-sot-miremengjes-79035" }