Pas asaj që ndodhi, babai i Lindsay Lohan betohet se do ta rrahë të fejuarin e saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:35 04-08-2016 Pas asaj që ndodhi, babai i Lindsay Lohan betohet se do ta rrahë të fejuarin e saj

Ai ka folur shumë në lidhje me luftën e vajzës së tij Lindsay Lohan me të fejuarin e saj Egor Tarabasov. Megjithatë tani, Michael Lohan është betuar se do ta rrahë milionerin rus, nëse ai e sheh sërish ndonjëherë atë.

Aktorja 30-vjecare dhe Egor 23 vjecar, po bëjnë një “pushim” nga lidhja e tyre e cila dy javë më parë ka pësuar shumë acarime njëra pas tjetrës.

Lidhja e tyre është përfolur shumë këtë javë pas thashethemeve se Lindsay është shtatzënë dhe pasi ajo e ka akuzuar Igorin se e ka mashtruar atë.

Megjithëse këto thashetheme janë mohuar nga mamaja dhe shoqja e ngushtë e Lindseyt, që pas shfaqjes së fotove ku duket qartë që Igori po e rreh Lindsin është e sigurt se në këtë histori ka dicka të vërtetë.

Babai i Lindsayt tha për HollyëoodLife: "Gjithcka kam për të thënë është se ai bën mirë të mos shfaqet këtu. Nëse ai është në Shtetet e Bashkuara dhe nëse unë e gjej atë, ai do të ketë një problem.”

lin.jpg

lin1.jpg

lin2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027637958526611
array(1) { ["section"]=> string(87) "pas-asaj-qe-ndodhi-babai-i-lindsay-lohan-betohet-se-do-ta-rrahe-te-fejuarin-e-saj-48734" }