Pas "Baftjarit” Bes Kallaku dhe Ylli Baka godasin sërish me klipin e ri (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:59 13-02-2018 Pas

Pas suksesit të këngës së fundit, Bes Kallaku dhe Ylli Baka kanë publikuar këngën e tyre më të re.

Dyshja  kanë sjellë “ Çohuni kërceni” e cila padyshim që do të kthehet tashmë në një hit.

Kënga ështe mjaft ritmike. Ndërsa pas publikimit klipit Bes Kallaku ka ikur me pushime në Santorini së bashku me Xhensilën. 

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sara Hoxha publikon FOTON e Londonit, me fjalë prekëse kujton të atin
Besi dhe Xhensila nuk janë vetëm në Santorini, ja kush ndodhet atje (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.0045850276947021
array(1) { ["section"]=> string(82) "pas-baftjarit-bes-kallaku-dhe-ylli-baka-godasin-serish-me-klipin-e-ri-video-110143" }