Pas batutës së famshme “Moj, lere Presidentin po me LSI-në ç’do bëhet?!”... Ja ç’bën këtë herë vajza e Ilir Metës për babain e saj (FOTOT në PRAPASKENË)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:11 02-05-2017 Pas batutës së famshme “Moj, lere Presidentin po me LSI-në ç’do bëhet?!”... Ja ç’bën këtë herë vajza e Ilir Metës për babain e saj (FOTOT në PRAPASKENË)

Ilir Meta ka rrëfyer disa ditë më parë se si ka reaguar vajza e tij e vogël Era, kur mësoi lajmin se babai i saj do të bëhet president.

Meta tha se ajo e ka marrë vesh vonë, pasi ishte në një dasëm në SHBA dhe SMS-të e shumta që i kishin mbërritur në telefon e ka çorientuar shumë.

“Ajo ishte në një dasëm në SHBA dhe kur erdhi në Evropë kishte marrë shumë mesazhe urimi në telefon, që babi do bëhet president. Ishte e hutuar se nuk e dinte këtë histori, kishte telefonuar Elona Gurin dhe ajo e kishte sqaruar që Meta do bëhet President. Ajo ia kishte kthyer e shqetësuar: Lere presidentin, por me LSI çfarë do bëhet?”, rrëfeu Meta.

Këtë herë Era e vogël e ka shoqëruar babain e saj natën vonë në intervistën e tij të parë si President në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut.

Këto janë fotot nga prapaskena!

9ea62351-1190-4522-b4e2-dfb6576ca115-768x511.jpg

60fe2d66-35b2-4739-9008-bb6076a90f39-768x511.jpg

8a3ccd5f-959d-4348-9084-92e5756c887f-768x511.jpg

4d0504c0-7fad-4a8d-8dac-74114157062f-263x350.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040456056594849
array(1) { ["section"]=> string(148) "pas-batutes-se-famshme-moj-lere-presidentin-po-me-lsi-ne-c-do-behet-ja-c-ben-kete-here-vajza-e-ilir-metes-per-babain-e-saj-fotot-ne-prapaskene-77169" }