Pas betimit të Metës si president, Rama na përshëndet në mëngjes me imazhin nga kalaja e Shkodrës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:01 25-07-2017 Pas betimit të Metës si president, Rama na përshëndet në mëngjes me imazhin nga kalaja e Shkodrës

Një ditë pas betimit të Ilir Metës si presidenti i ri i Republikës së Shqipërisë Rama i përshëndet të gjithë ndjekësit e tij virtual me këtë foto, imazhin nga Kalaja e Shkodrës.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë pamje nga Kalaja e Rozafës në Shkodër, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në Facebook.

Gjatë ceremonisë Rama dhe Meta patë edhe një shtrengim duarsh pas sulmeve të ashpra në distancë gjatë fushatës dhe pas zgjedhjeve të 25 qershorit. 

 

20265092_10154990730626523_5141728087110415337_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02900505065918
array(1) { ["section"]=> string(102) "pas-betimit-te-metes-si-president-rama-na-pershendet-ne-mengjes-me-imazhin-nga-kalaja-e-shkodres-87252" }