Pas bjeshkëve të Rugovës, Berisha në vendburimin e Drinit të Bardhë

Publikuar tek: barometri, më 08:14 26-06-2018 Pas bjeshkëve të Rugovës, Berisha në vendburimin e Drinit të Bardhë

Ish-kryeministri Sali Berisha, pas Rugovës ku ndodhej gjatë fundjavës me familjarë dhe miq, është ndalur tek nje tjetër bukuri natyrore të trojeve shqiptare.

 

Këtë herë Berisha ka shpërndarë një fotografi nga vendburimi i Drinit të Bardhë në Kosovë.

Përmes një statusi në Facebook Berisha tregon mbresat nga kjo vizitë.

“Aty ku buron Drini i Bardhë!

Dje mbasdite vizitova mrekulli te tjera te Kosove!

Ne foto jam tek gurrat ku buron, direkt nga Mali i Rusolise, Drini i Bardhe. Roja me tha se aty cdo dite me diell, herët në mengjes lahen zanat, shtojzovallet qe zhduken sapo shohin turistin e pare (hahaha)! Sb”, shkruan Berisha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028297185897827
array(1) { ["section"]=> string(73) "pas-bjeshkeve-te-rugoves-berisha-ne-vendburimin-e-drinit-te-bardhe-125739" }