Pas ‘boom’-it në rrjetet sociale shikoni çfarë u bën Bleona 949.157 fansave

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:46 10-11-2016 Pas ‘boom’-it në rrjetet sociale shikoni çfarë u bën Bleona 949.157 fansave

Pas ‘boom’-it në rrjetet sociale që këngëtarja Bleona Qereti ka patuar me fansat ka marrë një vendim.

Këngëtarja njoftoi nëpërmjetë Instagram njofton se llogaria e saj në ‘Facebook’ me 949.157 fansa do të mbyllet prej orës 10:00 të ditës së sotme dhe e ka patur seriozisht pasi llogaria e saj është mbyllur vërtet.

Ajo shkruan se këtë vendim e ka marrë për ti dhënë fund mediokriteteve të account-eve anonime dhe fallco.

“Të dashur Bleonaires❤️ Për të gjithë ju që më keni ndjekur në faqen time ne Facebook gjithë këto vite ju falenderoj nga zemra për suportin! 
Prej këtij momenti: 
Për të gjithë ju që nuk duroni dot më hipokrizine, injorancën dhe vulgaritetin !!!
Për të gjithë ju që jeni fansa të vërtetë dhe e ndjeni që NUK jeni pjesë e shtresës demagoge dhe propogandës cinike !!!
Për të gjithë ju që doni të dëgjoni lajme nga unë dhe nga karriera ime !!!
Për të gjithë ju që jeni duke ndjekur ëndrrat tuaja dhe unë jam inspirim për ju !!!
Më ndiqni në account-in tim official në tëitter iambleona dhe ne kete profil ne instagram. 
Facebooku im do të deaktivizohet sot në orën 10:00 për t'i dhënë fund mediokritetit të account-eve anonime dhe fallco!” shkruan Bleona.

bleona3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025248050689697
array(1) { ["section"]=> string(79) "pas-boom-it-ne-rrjetet-sociale-shikoni-cfare-u-ben-bleona-949-157-fansave-59067" }