Pas Çiljetës, Bes Kallaku i nënshtrohet operacionit të gjoksit tek berberi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:39 09-06-2016 Pas Çiljetës, Bes Kallaku i nënshtrohet operacionit të gjoksit tek berberi

Duket se artistit Bes Kallaku nuk i shpëton gjë, duke filluar nga moda e fundit, politika, palestra dhe vip-at.

Këngëtraja Çiljeta Xhilaga publikoi dje disa foto ku tregonte se po i nenshtrohej një ndërhyrje kirurgjikale për zvogëlimin e gjoksit. Duke marrë shkas nga këngëtarja, humoristi ka publikuar foto teksa i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale në gjoks tek berberi.

“Më uroni fat, po futem ta zvogloj... Tani e mbrapa no more big
Më berberin më të mirë në Itali...
Ca ka Ciljeta ma shum se mu...” shkruan Besi.

bes_kallaku2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01612401008606
array(1) { ["section"]=> string(79) "pas-ciljetes-bes-kallaku-i-nenshtrohet-operacionit-te-gjoksit-tek-berberi-42965" }