Pas daljes së fundit, fansat tallen keq me Kylie Jenner (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:49 13-01-2017 Pas daljes së fundit, fansat tallen keq me Kylie Jenner (Foto)

Pas daljes së fundit të modeles Kylie Jenner në eventin e çmimeve “Marie Claire Image Maker Awards” fansat e kanë vënë keq në lojë për veshjen e saj.

Modelja mbante veshur një fustan lejla, dizenjuar nga “Balmain” i gjatë dhe me dy të çara të mëdha që i nxjerrnin në pah vithet. Pas publikimit të fotove të saj fansat kanë krijuar veshje të ngjashme dhe ia kanë veshuar ato meshkujve.

Fustani i modeles u cilësua si fustani më i keq që Kylie kishte veshur ndonjëherë.

fustan77.jpgfustani.jpgfustani1.jpgfustan3.jpgfustan4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023421049118042
array(1) { ["section"]=> string(65) "pas-daljes-se-fundit-fansat-tallen-keq-me-kylie-jenner-foto-65422" }