Pas deklaratës “bombë”, Ilir Meta sonte do të flasë “gjerë e gjatë”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:51 18-07-2016 Pas deklaratës “bombë”, Ilir Meta sonte do të flasë “gjerë e gjatë”

Pas deklaratës “bombë” bërë ditën e djeshme nga kreu i Kuvendit njëkohësisht kreu i LSI Ilir Meta, i cili dha ultimatumin” të mblidheshin të pestë në Kuvend" (Meta, Rama, Basha, Lu dhe Vlahutin)  ose ai do jepte dorëheqjen për t’ja lënë qeverisjen një qeverie ekspertësh, Meta do të flasë sërish sonte lidhur me këtë çështje.

Mësohet se kreu i Kuvendit, në orën 22:15 do të jetë përballë Blendi Fevziut ku do t’i përgjigjet shumë pyetjeve lidhur me Reformën në Drejtësi e fatin e qeverisjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12553310394287
array(1) { ["section"]=> string(68) "pas-deklarates-bombe-ilir-meta-sonte-do-te-flase-gjere-e-gjate-46956" }