Pas deklaratës “bombë”, Ledion Liço publikon foton e 21 viteve më parë. Habitet Xhemi Shehu dhe Mira Kazhani

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:07 27-04-2016 Pas deklaratës “bombë”, Ledion Liço publikon foton e 21 viteve më parë. Habitet Xhemi Shehu dhe Mira Kazhani

Pas deklaratës “bombë”, në emisionin ‘Live from Tirana’  rreth temës se “Cfarë nuk bënit njësoj nëse do e nisnit jetën nga fillimi” ku Ledion Liço tha: “Më mirë të mbillja qepë në Ersekë sesa të bëja televizion”, moderatori ka publikuar një foto të 21 viteve më parë sërish me Ersekën.

“Ersekë 1994, sezoni i prashitjes së qepëve”, shkruan moderatori i cili edhe në këtë foto të hershme bie në sy për stilin e tij, gjë të cilën ia kanë konstatuar me habi edhe koleget Xhemi Shehu dhe Mira Kazhani.

Xhemi: Uaaa..po ti do kesh lindur me kollare se s'ka mundësi!!

Mira Kazhani: E pabesueshme që atëhere ke stil

Ledioni-Xhemit: S’kisha këmishe po kollare kisha ama

Xhemi: Edhe flokët me modë

led.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014185905456543
array(1) { ["section"]=> string(110) "pas-deklarates-bombe-ledion-lico-publikon-foton-e-21-viteve-me-pare-habitet-xhemi-shehu-dhe-mira-kazhani-38851" }