Pas deklaratës së Jul Dedës për ftohje të miqësisë, reagon Gent Zenelaj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:18 05-12-2016 Pas deklaratës së Jul Dedës për ftohje të miqësisë, reagon Gent Zenelaj

Aktori i humorit Julian Deda, ka qënë mbëmë i ftuar në emisionin “Xing”, drejtuar nga Ermal Mamaqi. Juliani dje ka pohuar se marrëdhënia e tij shoqërore me Gentjan Zenelaj është ftohur, ata nuk takohen më si përpara.

Juli u pyet se cili ishte shkaku i prishjes së kësaj shoqërie, i cili u shpreh se “as vete nuk e di ende”.

Pas kësaj deklarate të Julianit, Genti zgjodhi një mënyrë për t’iu kundërpërgjigjur, shkruan “Who”.

Ky i fundit ka postuar në “Instagram”, deklaratën e Julit pa asnjë nënshkrim dhe më vonë ka publikuar një video ku shfaqet Ermali, Juli dhe Genti, kur ishin pjesë e Apartamentit 2XL. Ai ka zgjedhur të mos komentojë por postimet e tij tregojnë një shenjë pozitive rreth kësaj shoqërie.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021759986877441
array(1) { ["section"]=> string(76) "pas-deklarates-se-jul-dedes-per-ftohje-te-miqesise-reagon-gent-zenelaj-61621" }