Pas ‘dështimit’ në koncertin e Vitit të Ri, ja çfarë i bëjnë fansat Mariah Careyt (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:15 11-01-2017 Pas ‘dështimit’ në koncertin e Vitit të Ri, ja çfarë i bëjnë fansat Mariah Careyt (Foto)

Pas dështimit në koncertin e fundvitit, gjërat nuk po shkojnë edhe aq mirë për këngëtaren e njohur Mariah Carey.

Sipas ‘Daily Mail’ këngëtares së famshme i kanë dëmtuar yllin e vendosur në Shëtitoren e të Famshmëve në Hollywood.

Carey është nderuar me yllin e famës në vitin 2015 por, fansat e saj dhe mjaft personazhe të njohur mbetën të zhgënjyer nga performance e saj e fundvitit për të cilën këngëtarja fajsoi përgjegjësit e teknikës që kishin organizuar koncertin.

maria01.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030752182006836
array(1) { ["section"]=> string(89) "pas-deshtimit-ne-koncertin-e-vitit-te-ri-ja-cfare-i-bejne-fansat-mariah-careyt-foto-65218" }