Pas ditës së Metës, e ka rradhën Arditi…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:16 06-02-2015 Pas ditës së Metës, e ka rradhën Arditi…

Ardit Gjebrea mesa duket, ka nisur një dietë për dobësim. Kjo është pjata e drekës së sotme të Arditit dhe, siç mund ta shikoni buka nuk duket gjëkundi. Veç jeshilllëk sallate në pjatën e tij…

Urojmë që djeta për Gjebrean të rezultojë po aq e suksesshme sai rezultoi edhe kryetarit të Parlamentit, Meta.

Tashmë që VIP-at janë në dietë, ne do kemi nga ç’të frymëzohemi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mara Venier kundër Simona Ventura: "Unë nuk shkoj në Tiranë për të punuar "
Rihanna i kërkon Ermalit Mamaqit ta shoqërojë »
Article Logic
Execution time: 0.035964965820312
array(1) { ["section"]=> string(43) "pas-dites-se-metes-e-ka-rradhen-arditi-2564" }