Pas divorcit me Nora Istrefin, Robert Berisha zgjedh të flasë. Zbulohet se ku

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:05 08-06-2016 Pas divorcit me Nora Istrefin, Robert Berisha zgjedh të flasë. Zbulohet se ku

Pas divorcit me Nora Istrefin, Robert Berisha zgjedh të flasë. Zbulohet televizioni  dhe emisioni që do transmetojë intervistën e tij.

Të gjithë janë kuriozë të shohin se çfarë do rrëfejë Roberti për raportin e tij me Norën dhe arsyet e ndarjes. Dhe sigurisht që pritet të falsë edhe për projektet e tij.

‘’Robert Berisha zgjodhi Top Show-n në intervistën e tij të parë televizive në Shqipëri! Ndiqeni sonte fiks në orën 23.00 në Top Channel Albania se ka dhënë ca përgjigje me spec, po nga ai djegesi ama’’, jep lajmin gazetari Kurti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02096700668335
array(1) { ["section"]=> string(81) "pas-divorcit-me-nora-istrefin-robert-berisha-zgjedh-te-flase-zbulohet-se-ku-42850" }