Pas Eduart Ndocajt, “Rrota e Fiks Fare’’ i jepet Koço Kokëdhimës. Lajmin e jep vetë deputeti

Publikuar tek: politike, më 10:53 23-12-2015 Pas Eduart Ndocajt, “Rrota e Fiks Fare’’ i jepet Koço Kokëdhimës. Lajmin e jep vetë deputeti

Emisioni satiriko-investigativ ‘’Fiks Fare’’ i dorëzon rrotën deputetit socialist Kokëdhima. Albana Osmani, bën edhe këtë foto me deputetin, i cili e jep vetë lajmin e marrjes së rrotës.

“Të dashur miq, nesër në mbrëmje më ndiqni në emisionin ‘’Fiks Fare’’. Albana, me të cilën më shihni në foto, më dorëzoi simbolin e këtij emisioni. Me këtë rast, dhashë një intervistë, që do të transmetohet në 24 dhjetor, në mbrëmje në Top Channel.’’, shkruan deputeti.

Deputeti i fundit i Parlamentit Shqiptar që ka marrë rrotën ka qenë Eduart Ndocaj, i cili u prit po nga Albana në aeroport.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbërrin nga Izraeli dhe i shkon në zyrë Metës. Rama takim kokë më kokë në Kuvend
95 vjetori i Bibliotekës Kombëtare, Nishani dhuron kopjen e Mesharit të Gjon Buzukut »
Article Logic
Execution time: 0.016723871231079
array(1) { ["section"]=> string(93) "pas-eduart-ndocajt-rrota-e-fiks-fare-i-jepet-koco-kokedhimes-lajmin-e-jep-vete-deputeti-28388" }