Pas Europianit, futbollisti shqiptar i jep fund beqarisë

Publikuar tek: sport, më 21:07 18-07-2016 Pas Europianit, futbollisti shqiptar i jep fund beqarisë

Futbollisti shqiptar që luan me Përfaqësuesen e Zvicrës, Admir Mehmedi i ka dhënë fund beqarisë. 25 vjeçari nga Gostivari është martuar me Sevdijen dhe ceremonia e dasmës është organizuar në qytetin e tyre të lindjes në Maqedoni.

Të pranishëm në ceremoni kanë qenë disa nga futbollistët shqiptarë të Zvicrës.

Admir Mehmedi ishte një prej shqiptarëve që edhe këtë Kampionatin Europian përbënin bazën kryesore të Përfaqësueses zviceriane në Euro 2016. 

2_1468826826-4455679-770x470-587x358.jpg

Screenshot_6.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Punonjësja e FSHF-së kërcënon hapur tifozin: Do ta paguash shtrenjtë! Kam 35 kushërinj meshkuj…
Inaguaruan “Loro Boriçin” me dasmë, flet dhëndri »
Article Logic
Execution time: 0.036144018173218
array(1) { ["section"]=> string(61) "pas-europianit-futbollisti-shqiptar-i-jep-fund-beqarise-47024" }