Pas eventit të rëndësishëm, Rama fotografohet me Presidentin e Rusisë, Putin (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:56 14-10-2017 Pas eventit të rëndësishëm, Rama fotografohet me Presidentin e Rusisë, Putin (FOTO)

Ditën e sotme  është zhvilluar seanca solemne e Asamblesë së Përgjithshme të Unionit Ndërparlamentar, ku të pranishëm ishin dhe përfaqësues nga Shqipëria.

Mes deputetëve shqiptar të pranishëm në këtë event tejet të rëndësishëm ishte dhe nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Luan Rama.

Zyrtari i lartë i LSI ka përfituar nga ky takim që të publikojë një foto me presidentin e Federatës Rusë, Vladimir Putin. Foton e ka publikuar vetë Rama në profilin e tij në facebook.

Më poshtë postimi i plotë i Luan Ramës: 

Screenshot_28.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018625974655151
array(1) { ["section"]=> string(85) "pas-eventit-te-rendesishem-rama-fotografohet-me-presidentin-e-rusise-putin-foto-95917" }