Pas fejesës Bora Kokëdhima rikthehet me shkëlqimin e koleksionit Vjeshtë-Dimër (Fotot)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:58 05-12-2016 Pas fejesës Bora Kokëdhima rikthehet me shkëlqimin e koleksionit Vjeshtë-Dimër (Fotot)

Stilistja e njohur shqiptare Bora Kokëdhima ka shfaqur dje disa nga veshjet e mrekullueshme të linjës ‘Savage’ Vjeshtë –Dimër.

Në prezantimin e këtij koleksioni kanë marrë pjesë emra mjaft të njohur të modës në Shqipëri.

Po ashtu e pranishme ka qenë edhe nëna e saj Brixhida Kokëdhima e cila ka publikuar një pjesë të veshjeve në rrjetet sociale.

“Sot në mbrëmje Bora prezantoi koleksionin Savage Vjeshtë-Dimër” shkruan Brixhida.

Siç duket edhe nga fotot veshjet e saj janë plot stil dhe siç duket Bora është kthyer plot shkëlqim pas fejesës.

brixhida11.jpgbrixhida88.jpgbrixhida.jpgbrixhida1.jpgbrixhida2.jpgbrixhida3.jpgbrixhida4.jpgbrixhida5.jpgbrixhida6.jpgbrixhida7.jpgbrixhida8.jpgbrixhida9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068671703338623
array(1) { ["section"]=> string(90) "pas-fejeses-bora-kokedhima-rikthehet-me-shkelqimin-e-koleksionit-vjeshte-dimer-fotot-61625" }