Pas fotos dyshe në vaskë, reagon futbollisti Keidi Bare: Dua të pastroj imazhin tim…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:39 11-03-2016 Pas fotos dyshe në vaskë, reagon futbollisti Keidi Bare: Dua të pastroj imazhin tim…

Pas fotos dyshe në vaskë, reagon futbollisti Keidi Bare. Në profilin e futbollistit Rey Manaj u shfaq një foto, ku dukeshin dy djem të zhveshur në vaskë dhe poshtë ishte etiketuar emri i profilit të Keidi Bares.Por pas reagimit të Manajt që tha se profili i ishte hakuar, ka reaguar edhe Bare. “Dua të pastroj imazhin tim…’’, thotë Bare.

REAGIMI I PLOTE

“Dua të sqaroj një keqkuptim që ka ndodhur në rrjetet sociale pasi është e pavërtetë dhe për këtë dua të pastroj imazhin tim nga këto budalliqe pasi nuk është hera e parë që ndodh një keqkuptim i tillë për mua në rrjetet sociale pasi kam pasur edhe më përpara të njëjtat probleme pasi ka shumë adresa fallco që janë në emrin tim dhe me fotot e mia.

Një sqarim i vogël , ndihem i detyruar ta bëj këtë sqarim edhe pse nuk jam unë ai që është publikuar në rrjetet sociale, ndihem i detyruar ta bëj sqarimin për respekt të tifozave dhe dashamirësve të mi. Nga një anë ndihem i turpëruar jo për shkak të fotos së publikuar por për shkak se qimja bëhet tra. Popullit nuk ju pëlqen suksesi por ju pëlqen të merrem me llafe dhe të shpikin llafe , prandaj ne nuk ecim si popull për shkak të dallavereve që krijojnë njerëzit dhe kush populli yt.”

reimanajkeidibare

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01628589630127
array(1) { ["section"]=> string(87) "pas-fotos-dyshe-ne-vaske-reagon-futbollisti-keidi-bare-dua-te-pastroj-imazhin-tim-34829" }