Pas ‘furtunës’, Ben BLUSHI drekon me Blendi FEVZIUN (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 13:12 11-07-2018 Pas ‘furtunës’, Ben BLUSHI drekon me Blendi FEVZIUN (FOTO) Lesi-Blushi- Fevziu

Blendi Fevziu ishte gati të kalonte në Top Channel por në orët e fundit, pas negociatave edhe me pronarin e Tv Klan, Aleksandër Frangaj, Fevziu vendosi mos ta lërë këtë televizion.

Për herë të parë pas gjithë “furtunës” mediatike që shkaktoi ky lajm, drejtori i Top Channel, Ben Blushi dhe Blendi Fevziu kanë drekuar së bashku, shkruan newsbomb.al.

Me ta është edhe botuesi i njohur i “Koha Jonë” Nikoll Lesi i cili ka qenë më i interesuar të nxjerrë dyshen Blushi-Fevziu në këtë foto të publikuar, se sa veten. Nëse kjo është një drekë miqësore apo një drekë që do prodhojë zhvillime të reja në radhët e “merkatos mediatike” kjo është një gjë që mbetet për t’u parë në vazhdim.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputetja e PS merr postin e rëndësishëm nga  Asambleja Parlamentare e OSBE
Raporti i Arta Markut, opozita rikthehet në sallë, Paloka e sulmon hapur: Zonja s’ ka asnjë lidhje me kushtetutën »
Article Logic
Execution time: 0.018105030059814
array(1) { ["section"]=> string(60) "pas-furtunes-ben-blushi-drekon-me-blendi-fevziun-foto-127535" }