Pas gazetares, ja kush është këngëtarja e njohur që mbështet kandidaten e PS, Tatianën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:05 08-06-2017 Pas gazetares, ja kush është këngëtarja e njohur që mbështet kandidaten e PS, Tatianën

Anila Basha, gazetarja që ka dale hapur në mbeshtetje të kandidates së Partise Socialiste në Qarkun Fier, Tatiana Piro Nurce i ka dedikuar një shkrim për forcën, thjeshtësinë, humanizmin. Grua e hekurt, e ka kurorëzuar Basha zonjën lushnjare.

Por kështu nuk e njeh vetëm gazetarja, por edhe këngëtarja Irma Libohova. Në një koment të sajin në shkrimin e Bashës, ajo shkruan "Tatiana e hekurt, Tatiana e dhimbshur, Tatiana e palodhur. E mrekulueshmja Tatianë". Fakt është se edhe nëse i hedhim nje sy faqes zyrtare të Tatianës në Facebook, komentet e saj për cilësitë më të larta të një njëriut shihen dukshëm. 

anbila.png

irma.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nuk do ta besoni se kush është djali i vogël në FOTO me Enver Hoxhën, e njihni të gjithë
Ç’po ndodh me makinën dhe timonin e Ramës, kjo foto i tregon të gjitha »
Article Logic
Execution time: 0.028864860534668
array(1) { ["section"]=> string(90) "pas-gazetares-ja-kush-eshte-kengetarja-e-njohur-qe-mbeshtet-kandidaten-e-ps-tatianen-81699" }