Pas golit në portën serbe Granit Xhaka kthehet në Kosovë, ja dhurata e veçantë që ka sjellë (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 07:52 09-07-2018 Pas golit në portën serbe Granit Xhaka kthehet në Kosovë, ja dhurata e veçantë që ka sjellë (FOTO)

Ndeshja Zvicër-Serbi u përjetua me një emocion të veçantë nga shqiptarët. Kjo pasi dy futbollistët shqiptarë Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri pasi shënuan në portën serbe festuan golat duke bërë me duar shqiponjën. Ndërsa veprimi i tyre u komentua shumë, FIFA vendosi t’i gjobisë futbollistët.

Sakaq, autori i parë i golit me Serbinë, Granit Xhaka ka ardhur së fundmi në Kosovë. Teksa është kthyer në vendlindje futbollisti ka sjellë edhe një dhuratë. Ai i ka dhuruar bluzën që kishte veshur kur shënoi golin në Rusi kushëririt të tij, Agon Xhaka.

“22 qershori”, ka shkruar Agoni në rrjetet sociale.

Zvicra e mbylli aventurën e Rusisë pasi u mund nga Suedia 1-0.

aaaaaaaa.PNG

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Merkato e 'çmendur', Igli Tare vendos çmimin për 'yllin' e skuadrës
»
Article Logic
Execution time: 0.023392915725708
array(1) { ["section"]=> string(102) "pas-golit-ne-porten-serbe-granit-xhaka-kthehet-ne-kosove-ja-dhurata-e-vecante-qe-ka-sjelle-foto-127236" }