Pas golit të Shaqirit, Shakira bën humor me mbiemrin e futbollistit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:41 26-06-2016 Pas golit të Shaqirit, Shakira bën humor me mbiemrin e futbollistit

Këngëtarja me famë botërore dhe bashkëshortja e futbollistit spanjoll, Gerard Piqué, ka bërë një shaka të bukur për futbollistin shqiptar të përfaqësueses zvicrane, Xherdan Shaqirin.

Shaqiri ka shënuar golin më të bukur në kampionatin Europian deri më tani dhe kjo ka tërhequr edhe vëmendjen e Shakirës.

“Hera e parë në histori që një çift shënon gol në kampionatin Europian – Pique dhe Shaquiri”, ka shkruajtur këngëtarja në rrjetet sociale.

Shpesh herë mbiemri i Xherdan Shaqirit shqiptohet si Shakira nga komentatorët, dhe kjo është bërë shkak për batutën e këngëtares. 

Screenshot_4.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029613971710205
array(1) { ["section"]=> string(72) "pas-golit-te-shaqirit-shakira-ben-humor-me-mbiemrin-e-futbollistit-44605" }