Pas humbjes së nënës, Zanfina Ismaili ndryshon tërësisht “look”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:17 18-05-2016 Pas humbjes së nënës, Zanfina Ismaili ndryshon tërësisht “look”

Zanfina dhe Adelina Ismaili humbën para pak javësh njeriun e tyre të shtrenjë, të ëmën Monën.

Dy motrat i janë kthyer jetës normale ndërsa Zanfina është shfaqur me një “look” tërësisht ndryshe.

Bukuroshja bjonde është kthyer në brune, ka prerë shkurt flokët me baluke.

Kjo pamje është mirëpritur nga ndjekësit e këngëtares të cilët i kanë mbështetur të dyja motrat shumë fort gjatë këtyre ditëve.

zanfina.jpeg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02023983001709
array(1) { ["section"]=> string(66) "pas-humbjes-se-nenes-zanfina-ismaili-ndryshon-teresisht-look-40783" }