Pas konfirmimit të pjesmarrjes në ‘Dance With Me” të Greta Koçit dhe Nard Ndokës, publikohen foto nga provat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:45 02-09-2016 Pas konfirmimit të pjesmarrjes në ‘Dance With Me” të Greta Koçit dhe Nard Ndokës, publikohen foto nga provat

Pas konfirmimit të pjesmarrjes në ‘Dance With Me” të konkurentëve Greta Koçi dhe deputetit Nard Ndoka, ka qenë vetë Greta ajo e cila ka publikuar foto nga provat e këtij spektakli.

Të veshur sportivë dhe në palestër konkurentët duket se i kanë hyrë seriozisht punës, por përveç provave ka edhe humor konfirmon Greta.

Në këtë spektakël marin pjesë personazhe të fushave të ndryshme dhe këtë sezon nuk mungojnë asaktorët e humorit.

“Sot në prova, veç stërvitjes humor pafund” shkruan Greta.

 

greta1.jpggreta.jpggreta2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.067100048065186
array(1) { ["section"]=> string(111) "pas-konfirmimit-te-pjesmarrjes-ne-dance-with-me-te-greta-kocit-dhe-nard-ndokes-publikohen-foto-nga-provat-51669" }