Pas Korçës, Meta e "djeg" në Pogradec me Fahri e Klevis Balliun (VIDEO- Muzikë e raki...)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:28 08-01-2018 Pas Korçës, Meta e

Pasi e “dogji” në Korçë me valle, Presidenti Ilir Meta ka hedhur valle edhe në Pogradec me familjen Balliu.

I shoqëruar nga Fahri Balliu dhe djali i tij tashmë deputet, Klevis Balliu, Meta “e ka dredhur” shaminë dhe ka ngritur dollitë e rakisë.

Siç mund ta shikoni, momentet janë shumë festive dhe Presidenti duket në harmoni të plotë me frontin opozitar.

 

 1b66f8f4b95decafcc90254bc1b165c8_L.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021907806396484
array(1) { ["section"]=> string(87) "pas-korces-meta-e-djeg-ne-pogradec-me-fahri-e-klevis-balliun-video-muzike-e-raki-105810" }