Pas lajmit për divorcin Brad Pitt thyen heshtjen: Jam i lënduar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:17 21-09-2016 Pas lajmit për divorcin Brad Pitt thyen heshtjen: Jam i lënduar

Pas lajmeve për divorcin me bashkëshorten e tij aktoren Angelina Jolie, Brad Pitt thyen heshtjen.

52-vjeçari, baba i gjashtë fëmijëve tha: “Jam shumë i lënduar për këtë, por ajo çfarë ka më shumë rëndësi tani është mirëqenia e fëmijëve tanë. Me mirësi u kërkoj mediave që t’ua japin atyre hapësirën për të cilën kanë nevojë gjatë kësaj kohe sfiduese”, ka thënë Pitt sipas ‘The Sun’.

Po ashtu Pitt deklaroi për ‘People’: “Mendoj se kur një çift ballafaqohet me vështirësi në jetë, çfarëdo që të jetë ajo, ose i ndan ata ose i bashkon”

Çifti kanë qenë të martuar prej 2 vitesh, por si çift kanë qenë së bashku për 12 vjet pasi luajtën së bashku në filmin Mr. dhe Mrs. Smith. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069770812988281
array(1) { ["section"]=> string(68) "pas-lajmit-per-divorcin-brad-pitt-thyen-heshtjen-jam-i-lenduar-53575" }