Pas lajmit për ndarjen me të dashurin, Dua Lipa u jep fund dyshimeve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:32 02-03-2017 Pas lajmit për ndarjen me të dashurin, Dua Lipa u jep fund dyshimeve

Në media qarkulluan informacione se Dua dhe i dashuri i saj Isaac Carew po kalojnë një krizë.

Mungesa e Isaac javët e fundit në koncertet e saj, por edhe heshtja virtuale e të dyve kanë rritur dyshimet se çifti i kanë dhënë fund lidhjes së tyre gati 2-vjeçare.

Heshtjen e ka thyer vetë Dua, e cila ka qenë së fundi e ftuar në një radio britanike, ku edhe është përballur me pyetjen për marrëdhënien e saj.

Edhe pse nuk mohoi se ishte e dashuruar, këngëtarja konfirmoi se është single, duke u vënë kapak kështu të gjitha dyshimeve. Dua dhe Isaac nuk janë më bashkë dhe kjo tashmë është konfirmuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17645788192749
array(1) { ["section"]=> string(73) "pas-lajmit-per-ndarjen-me-te-dashurin-dua-lipa-u-jep-fund-dyshimeve-70520" }