Pas lajmit për shtatzëninë, zbulohet gjinija e fëmijës së ish- zëdhënëses sharmante të PD-së

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:41 23-12-2016 Pas lajmit për shtatzëninë, zbulohet gjinija e fëmijës së ish- zëdhënëses sharmante të PD-së

Pas lajmit se një prej ish-zëdhënëseve më sharmante të PD-së, Lauro Vorpsi është shtatzënë, bëhet me dije edhe gjinia e foshnjës.

Vorpsi dhe partneri i saj, themeluesi i “Le Spot Group”, Theodhori Çami janë në pritje të një vajze.

Sipas Anabel, ish-zëdhënësja dhe pedagogia e njohur mendohet të jetë tashmë në muajin e pestë të shtatzënisë dhe po shijon pritjen e ëmbël.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022909164428711
array(1) { ["section"]=> string(96) "pas-lajmit-per-shtatzenine-zbulohet-gjinija-e-femijes-se-ish-zedheneses-sharmante-te-pd-se-63516" }