Pas lajmit se Angelina Jolie është bërë ‘kockë e lëkurë’, shikoni ç’bën aktorja (Fotot)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:59 03-01-2017 Pas lajmit se Angelina Jolie është bërë ‘kockë e lëkurë’, shikoni ç’bën aktorja (Fotot)

Pas lajmit se aktorja e njohur e Hollywood, Angelina Jolie është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe se pasha e saj është rreth 35 kilogramë, aktorja e njohur është shfaqur sot me fëmijët e saj teksa hanë akullore dhe bëjnë ski.

Jolie është parë në Kolorado ku siç duket po kalon fundjavën në fshatin turistik bashkë me binjakët 8-vjeçar Knox dhe Vivienne, dhe vajzën Shiloh, 10 vjeç shkruan 'Daily Mail'.

Ajo që bie në sy është buzëqeshja e Jolies e cila duket e lumtur pranë fëmijëve të saj.

joli7.jpgjoli8.jpgjoli9.jpgjoli11.jpgjoli12.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025499105453491
array(1) { ["section"]=> string(88) "pas-lajmit-se-angelina-jolie-eshte-bere-kocke-e-lekure-shikoni-c-ben-aktorja-fotot-64505" }