Pas lajmit se ish-bashkëshortja e Dr.Florit fshiu të gjitha fotot, reagon ashpër Landi Forina: Për abuzuesit e së vërtetës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:29 06-01-2017 Pas lajmit se ish-bashkëshortja e Dr.Florit fshiu të gjitha fotot, reagon ashpër Landi Forina: Për abuzuesit e së vërtetës

Pas publikimit të lajmit se ish-bashkëshortja e të ndjerit Dr.Flori, Blerina Kondi ka fshirë të gjitha fotot me të nga rrjetet sociale vjen një tjetër reagim i ashpër.

Bëhet fjalë për një prej anëtarëve të grupit “West Side Family” i cili nëpërmjetë Instagram për abuzuesit e së vërtets dhe lajmit.

Reagimi i plotë:

E DASHUR KARMA!!! Lejo e bëj që abuzuesit e shtrembëruesit e së vërtetës, ose të lajmit, ose trilluesit, ose çdo person që nuk i mendon asnjëherë ato që thotë e shkruan, ose që i mendon e që gjithsesi vepron, të mos shijojë e/i vetëm/e tmerret, lemerinë, lebetitjen, agoninë, të keqen, ligësinë e shumfishtë që DO T'U SERVIRËSH HERËT OSE SHUMË HERËT NË KËTË JETË, POR EDHE NË TJETRËN. 
BABAGJYSHI I VITEVE TË ZINJ

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042664051055908
array(1) { ["section"]=> string(126) "pas-lajmit-se-ish-bashkeshortja-e-dr-florit-fshiu-te-gjitha-fotot-reagon-ashper-landi-forina-per-abuzuesit-e-se-vertetes-64709" }