Pas lajmit se Kim është kërcënuar, Kanye West ndërpret menjëherë koncertin. Ja çfarë i tha publikut para se të largohej (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:32 03-10-2016

Pas lajmit se Kim Kardashian është kërcënuar me armë në Paris, Kanye West ka ndërprerë mënjëherë koncertin.

Këngëtari amerikan ishte duke performuar në New York, por pas lajmit i është drejtuar publikut dhe i kërkon ndjesë duke sqaruar se ka një urgjencë familjare.

“Më falni, kam një urgjencë familjare, duhet ta ndërpres koncertin”, i ka thënë West publikut para se të largohej nga skena.

Më pas organizatorët e koncertit kanë sqaruar se këngëtarit i është dashur të largohej pasi gruaja e tij kishte përjetuar një moment tmerri në Paris.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02791690826416
array(1) { ["section"]=> string(129) "pas-lajmit-se-kim-eshte-kercenuar-kanye-west-nderpret-menjehere-koncertin-ja-cfare-i-tha-publikut-para-se-te-largohej-video-54917" }