Pas largimit nga “News24”, ja ku do e shohim Dhimitër Gjokën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:16 05-12-2016 Pas largimit nga “News24”, ja ku do e shohim Dhimitër Gjokën

Dhimitër Gjoka, spikeri i njohur i lajmeve, është larguar pak kohë më parë nga News 24, ku drejtonte edicionin qendror të lajmeve në këtë televizion.

Por, burime për "Blitz.al” bëjnë me dije se gazetari i njohur është parë në ambientet e TVSH-së, aty ku ka nisur edhe karrierën televizive.

Gjoka ka drejtuar edicionet informative në Top Channel, Albanian Screen dhe së fundmi në News 24. Mesa duket ai i është rikthyer përsëri “dashurisë së tij të vjetër”, Televizionit Publik Shqiptar.

Nuk e dimë nëse Gjoka do të rishfaqet në ekran apo do të qëndrojë në “backstage”, por që ai është një nga spikerët më të njohur shqiptar kjo është pak, por e sigurt.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021910905838013
array(1) { ["section"]=> string(63) "pas-largimit-nga-news24-ja-ku-do-e-shohim-dhimiter-gjoken-61688" }