Pas largimit të Mira Kazhanit, zbulohet prezantuesi që do shoqërojë Eno Popin në mëngjes

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:55 29-08-2016 Pas largimit të Mira Kazhanit, zbulohet prezantuesi që do shoqërojë Eno Popin në mëngjes

Mira Kazhani ka konfirmuar se nuk do të jetë më në emisionin e mëngjesit “Wake-up” në Top-Channel.

Ndërkohë, Olti Curri ka zbuluar se cili do të jetë zëvendësuesi i saj. Bëhet fjalë për Isli Islamin, spiker në edicionet e lajmeve të këtij televizioni.

Postimi i Olti Currit:

"Pas Ledion Liços, Mira Kazhanit...në krah të Eno Popit në Ëake-Up do të jetë Isli Islami"

Ështe emisioni i mëngjesit në TCH që do të shohë si imazh të ri në moderim, spikerin e lajmeve dhe moderatorin e Top Albania Radios, Isli Islamin.

Flitet se ai do te jetë bashkëprezantuesi i ri përkrah Eno Popit që ka disa vite që udhëheq këtë emision. Dikur Isli lexonte titujt e gazetave për Wake-Up, ndërsa tani do të ketë shumë më shumë hapësirë...Suksese Wake-Up...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Supermodelja 46-vjeçare nuk njeh moshë, vazhdon të konsiderohet ndër më të suksesshmet (Foto)
Njolla vaji në rroba? Ja si t’i hiqni me lehtësi pa nevojën e pastrimit kimik »
Article Logic
Execution time: 0.017771005630493
array(1) { ["section"]=> string(93) "pas-largimit-te-mira-kazhanit-zbulohet-prezantuesi-qe-do-shoqeroje-eno-popin-ne-mengjes-51205" }