Pas largimit të protestuesve nga bunkeri, reagon ministri i Brendshëm, Tahiri: Shfaqje e shëmtuar!

Publikuar tek: politike, më 15:39 08-12-2015 Pas largimit të protestuesve nga bunkeri, reagon ministri i Brendshëm, Tahiri: Shfaqje e shëmtuar!

Reagon pas largimit të protestuesve të Partisë Demokratike, ministri i Punëve të Brendshme Saimir Tahiri.

Ja komenti i tij i plotë:

“Kjo sot, është fytyra e të shkuarës! Shqipëria e shëndetshme, po ndërton të ardhmen.

Nuk jemi ende ku duhet, por nuk mund të kthehemi kurrë pas.

Shfaqje e shëmtuar e fytyrës së vërtetë të shkatërrimtarëve!

E shkuara nuk mban dot peng Shqipërinë!

Faleminderit Policisë së Shtetit!

Një tjetër dallim i madh me të shkuarën që kemi lënë pas.’’

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas Ramës, reagon edhe Balla: Zëri yt i çjerrur është si partia e babit që të bëri kryetar. Ti Lul u dogje sot!
AP dhe BBC raportojnë protestën e opozitës në Tiranë »
Article Logic
Execution time: 0.022256851196289
array(1) { ["section"]=> string(100) "pas-largimit-te-protestuesve-nga-bunkeri-reagon-ministri-i-brendshem-tahiri-shfaqje-e-shemtuar-27254" }