Pas lirimit të Ermalit nga burgu festat mbërrijnë më shpejt në familjen Hoxha, Rezarta publikon VIDEO

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:20 08-11-2018 Pas lirimit të Ermalit nga burgu festat mbërrijnë më shpejt në familjen Hoxha, Rezarta publikon VIDEO

Në familjen Hoxha duket se festat kanë mbërritur më shpejt nga ç’mund ta imagjinonit. Është Rezarta ajo e cila ka publikuar një video në rrjetet sociale, ku shfaqet bashkë me vajzën dhe Ermalin duke zbukuruar pemën e Krishtlindjeve.

“Hera vendosi që festat të fillojnë sot në shtëpine tonë”,-shkruan rezarta krahas videos.

Pak javë më parë Ermal Hoxha, nipi i diktatorit Enver Hoxha la burgun ku vuante dënimin si i përfshirë në dosjen e ‘Xibrakës’. Pas lirimit të tij në familjen e tyre mbizotëron tashmë lumturia, një gjë e tillë vihet re nga postimet që Rezarta bën shpesh në rrjetet sociale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Do bëhen prindër së shpejti, Almeda dhe Tolga blejnë vilë super gjigante
Bebe Rexha nga avioni: Nuk kam nevojë për një mashkull… »
Article Logic
Execution time: 0.023179054260254
array(1) { ["section"]=> string(107) "pas-lirimit-te-ermalit-nga-burgu-festat-mberrijne-me-shpejt-ne-familjen-hoxha-rezarta-publikon-video-140731" }