Pas Metës dhe Ramës, edhe Basha ftohet në një emision shumë të ndjekur

Publikuar tek: politike, më 12:56 05-02-2016 Pas Metës dhe Ramës, edhe Basha ftohet në një emision shumë të ndjekur

Pas Metës dhe Ramës, edhe Basha ftohet në një emision shume të ndjekur. Kreu i PD-së, Lulzim Basha do të flasë sot nga TV-Klan I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë ” të Arjan Çanit, sot në orën 21:00.

‘SONTE LUL BASHA LIVE NE ZONE E LIRE. RAMA BASHEN APO BASHA RAMEN?',  njofton vetë Çani. Rama ishte i ftuar te ''6 ditë pa Ermalin', ndërsa Meta po nga Çani, javën e kaluar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘’Ftojmë shokun Edi Rama’’, Klosi prezanton kryetarin dhe kryeministri ia merr fjalës: Të afrojmë PS-në me shoqërinë
Basha: Kush beson se korrupsioni luftohet nga ministri i Brendshëm?! Dilema të stisura për Byronë, Rama projekt për ta kapur »
Article Logic
Execution time: 0.0040929317474365
array(1) { ["section"]=> string(75) "pas-metes-dhe-rames-edhe-basha-ftohet-ne-nje-emision-shume-te-ndjekur-31811" }