Pas mitingut në Cërrik, Rama merr Ballën dhe shkon në dasmë. Njerëzit harrojnë çiftin, merren me kryeministrin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:08 29-05-2017 Pas mitingut në Cërrik, Rama merr Ballën dhe shkon në dasmë. Njerëzit harrojnë çiftin, merren me kryeministrin

Kryeministri Edi Rama pasi ka mbaruar mityingun në Cërrik, bashkë me Taulant Ballën kanë shkuar në një dasmë në Elbasan duke fituar simpatinë e të ftuarëve të cilët për pak e kanë harruar çiftin protagonist dhe kanë bërë “selfie” me kryeministrin.

“Bashkë me Kryeministrin Edi Rama morëm pjesë ne gëzimin e familjes Tola në Elbasan, në dasmën e Mikelianit dhe Ledias. Me trashëgime!” shkruan Balla nga rrjeti social ndërsa shpërndan videon e publikuar nga vetë kryeministri.

Pas mitingjeve, dasmat, mbledhin shumë njerëz dhe Rama e ka shfrytëzuar më së miri këtë fakt.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja e famshme i bën dedikim special Erisa Xhixhos dhe e mbështet hapur, komentuesja e ngacmon
Helmimi i demokratëve, hetimet vijojnë: Ajo që ndodhi gjatë mitingut të PD ka potencialin e një akti terrorist dhe kërkon hetim »
Article Logic
Execution time: 0.0041069984436035
array(1) { ["section"]=> string(113) "pas-mitingut-ne-cerrik-rama-merr-ballen-dhe-shkon-ne-dasme-njerezit-harrojne-ciftin-merren-me-kryeministrin-80389" }