Pas mungesës në ‘Zonë e Lirë’ reagon Çiljeta: Jam shumë mirë, sonte ju pret një surprizë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:43 02-07-2016 Pas mungesës në ‘Zonë e Lirë’ reagon Çiljeta: Jam shumë mirë, sonte ju pret një surprizë

Në emisionin ‘Zonë e Lirë’ mbrëmjen e kaluar u përfol se këngëtarja Çiljeta mungoi për shkak të problemeve që kishte patur pas operacionit në gjoks.

Pas këtij lajmi këngëtarja i ka qetësuar të gjithë miqtë dhe fansat e saj nëpërmjetë një fotoje me Fernandon nga shtëpia, bashkangjitur së cilës shkruan se është shumë mirë.

Ndërkohë që reklamon edhe një herë gjoksin Çiljeta paralajmëron se sonde do të ketë surpriza.

 “Live nga shtëpia me Fernandon tim. Jam shumë mirë dhe s’kam asnjë problem. Ju puth dhe sonte ju pret një surprizë”, shkruan Çiljeta.

ciljeta45.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02678394317627
array(1) { ["section"]=> string(90) "pas-mungeses-ne-zone-e-lire-reagon-ciljeta-jam-shume-mire-sonte-ju-pret-nje-surprize-45303" }