Pas mungesës së gjatë, Sonila Meço rikthehet në studiot televizive

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:59 27-10-2016 Pas mungesës së gjatë, Sonila Meço rikthehet në studiot televizive

Prej një kohe të gjatë, Sonila Meçon nuk e shohim në studiot televizive, por gazetarja rikthehet mbrëmjen e sotme.

Ajo ka njoftuar se do të marrë pjesë në emisionin “Arena” në Ora News, ku do të diskutojë për lirinë e mediave në Shqipëri.

“Pas një kohe të mirë larg studiove televizive, distancën e mjaftueshme fizike dhe emocionale, rikthimi në një panel duhej për një arsye të mirë: Liria e mediave. Pas pak, në ora 21.00 tek Arena e Dritan Hilës në Ora News”, shkruan Meço.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.28012204170227
array(1) { ["section"]=> string(71) "pas-mungeses-se-gjate-sonila-meco-rikthehet-ne-studiot-televizive-57608" }