Pas natës së çmendur në “Havana”, shikoni spektaklin që jep Eneda Tarifa në Dhërmi (FOTO+VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:55 03-07-2016

Një natë e çmendur VIP-ash me rastin e 15 vjetorit të Havana Club mbrëmë.

Por pasi janë çlodhur mjaftueshëm dhe janë bërë esëll, VIP-at janë akomoduar në ambientet e "Grand Butique Hotel", në Dhërmi.

Këngëtarja Eneda Tarifa ka dhuruar një spektakël të vërtetë në ujë teksa dëgjoi që në sfond u vendos kënga e saj “Me veten”, fituese e edicionit të Top Fest.

Pasi zhytet e lëvizn nën ujë, Eneda del jashtë duke na treguar edhe superformat veshur me bikini.

Për më shumë, ndiqni videon!

havana1.jpg

havana2.jpg

havana3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11696290969849
array(1) { ["section"]=> string(96) "pas-nates-se-cmendur-ne-havana-shikoni-spektaklin-qe-jep-eneda-tarifa-ne-dhermi-foto-video-45388" }