Pas ndarjes nga Anxhelina Hadërgjonaj, djali i pronarit të News 24 në shoqërinë e Angela Martinit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:04 08-01-2016 Pas ndarjes nga Anxhelina Hadërgjonaj, djali i pronarit të News 24 në shoqërinë e Angela Martinit Fatmir Hysenbelliu dhe Anxhelina Hadërgjonaj

Anxhelina Hadërgjonaj dhe Fatmir Hysenbelliu, djali i pronarit të News24, nuk janë më bashkë. Kjo të paktën kuptohet nga fshirja e fotove të përbëshkëta në profilet e këngëtares dhe futbollistit.

Çifti ishte bashkë prej disa vitesh, ndërsa kanë tërhequr shpesh herë vëmendjen e mediave dhe portaleve.

Megjithatë, mediat shkruajnë se pas ndarjes, Hysenbelliu nuk ka pritur gjatë dhe është hedhur në krahët e modeles seksi shqiptare, Angela Martini. Hysenbelliu dhe Martini janë parë shpesh herë kohët e fundit bashkë me njëri-tjetrin në club-et e Tiranës. 

Angela-Martini-at-Jeff-Who-Lives-at-Home-Premiere-in-New-York-3.jpg

*Angela Martini

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.23308610916138
array(1) { ["section"]=> string(102) "pas-ndarjes-nga-anxhelina-hadergjonaj-djali-i-pronarit-te-news-24-ne-shoqerine-e-angela-martinit-29489" }